Întreruperi programate de SA "RED-Nord" pentru 27-31.03.2017, Rezina

    În legătură cu executarea lucrărilor de mentenanță în rețelele de distribuție, va fi întreruptă furnizarea energiei electrice după cum urmează:     27 martie 2017: orașul Rezina, str. Păcii, satele Țahnăuți, Gordinești (parțial) - 09:00-17:00;      28 martie 2017: orașul Rezina, str. 27 August, 48, satele Trifești, Tarasova (parțial) - 09:00-17:00;     29 martie 2017: orașul Rezina, str....

Un nou program de granturi

        Asociația de Nursing din Republica Moldova (ANRM), cu finanțare din partea Uniunii Europene și Agenției Austriece pentru Dezvoltare, anunță lansarea programului de granturi pentru consolidarea capacităților și rolului organizațiilor societății civile în dezvoltarea locală a sectorului social din Republica Moldova.         Invităm toate organizațiile din Republica Moldova înregistrate și active, din...

Republica Moldova trece la ora "de vară"

    Anual, în ultima duminică a lunii martie, Republica Moldova trece la ora "de vară". În acest an, schimbarea ceasurilor la ora de vară 2017 se va face în noaptea de 25 spre 26 martie, astfel că ora 03:00 va deveni ora 04:00.    Din cauza trecerii la ora "de vară", ziua de 26 martie va fi mai scurtă cu o oră și vom dormi cu o oră mai puțin.    Ora oficială "de vară" este aplicată între ultima duminică din luna martie și...



Android Client

lorem

Acum disponibil și pe Android

descarcă aplicația

Contacte Direcţia Generală Învăţământ, Tineret şi Sport

1. Lidia Lazari (Șef Direcție) : Tel. 2-43-69

2. Vâșcovschi Angela (Şef  adjunct Direcţie) : Tel. 2-27-48

3. Tuluc Svetlana (Şef Centru metodic) : Tel. 2-23-57

4. Colesnic Valentina (Specialist principal învăţămîntul primar) : Tel. 2-23-57

5. Sevacov Diana (Specialist principal, inspector şcolar) : Tel. 2-29-51

6. Gherasimenco Ludmila (Specialist principal resurse umane) : Tel. 2-57-32

7. Oprea Olga (Specialist principal în problemele economiei şi statisticii) : Tel. 2-33-78

8. Ceban Xenofont (Specialist principal Tineret și Sport) : Tel. 2-23-57

9. Guşan Svetlana (Specialist principal, metodist) : Tel. 2-29-51

10. Culea Elena (Specialist principal, metodist) : Tel. 2-51-91

11. Pârțu Tatiana (Specialist principal, metodist Învățământ preșcolar) : Tel. 2-29-51

12. Cristafovici Petru (Contabil-șef) : Tel. 2-49-90

13. Calin Zinaida (Contabil) : Tel. 2-49-90

14. Dogoter Elena (Contabil) : Tel. 2-49-90

15. Șveț Tatiana (Contabil) : Tel. 2-49-90

16.Ursalovschi Lilia (Secretar-dactilograf) : Tel. 2-43-69

Video postat recent

Prognoza meteo

Facebook

Rating site

Acasă

În sus